فیلم و سریال 2024 ( بدون سانسور)

فیلم و سریال 2024 | دانلود فیلم و سریال خارجی بدون سانسور

فیلم و سریال 2024 ( بدون سانسور)

فیلم و سریال 2024 | دانلود فیلم و سریال خارجی بدون سانسور


بهترین سایت دانلود فیلم و سریال خارجی بدون سانسور
نماوا
دانلود فیلم خارجی بدون سانسور
لیست سریال های ایرانی
جستجوی پیشرفته فیلم و سریال
سریال های ایرانی شبکه خانگی
دانلود فیلیمو نسخه جدید
بهترین سریال های ایرانی جدید

کلمات کلیدی

فیلم سینمایی جدید بدون سانسور آمریکایی

فیلم سینمای کامل بدون سانسور

سایت دانلود سریال بدون سانسور

دانلود فیلم خارجی عاشقانه بدون سانسور

دانلود فیلم خارجی بدون سانسور دوبله فارسی

دانلود 10 فیلم برتر جهان دوبله فارسی بدون سانسور

بهترین سایت دانلود فیلم و سریال خارجی بدون سانسور

بهترین سایت دانلود فیلم بدون سانسور

کتاب صد سال تنهایی چند صفحه است

کتاب صد سال تنهایی مناسب چه سنی است

چگونه صد سال تنهایی را بخوانیم

مفهوم کتاب صد سال تنهایی

قیمت کتاب صد سال تنهایی ترجمه بهمن فرزانه

قسمت های سانسور شده کتاب صد سال تنهایی

صد سال تنهایی ژانر

دانلود رایگان کتاب صد سال تنهایی بدون سانسور pdf

کتاب سینوهه نسخه قدیمی

کتاب سینوهه ترجمه ذبیح الله منصوری دیجی کالا

پی دی اف کتاب سینوهه ترجمه ذبیح الله منصوری

قسمت های سانسور شده کتاب سینوهه

دانلود کتاب سینوهه جلد دوم ترجمه ذبیح الله منصوری

دانلود رایگان کتاب صوتی سینوهه بدون سانسور

خرید کتاب سینوهه بدون سانسور

تعداد صفحات کتاب سینوهه بدون سانسور

کتاب قلعه ی حیوانات pdf

کتاب قلعه حیوانات نی نی سایت

نتیجه گیری کتاب قلعه حیوانات

قیمت کتاب قلعه حیوانات

قلعه حیوانات قاسم سلیمانی

دانلود کتاب مزرعه حیوانات بدون سانسور pdf

  • ۰
  • ۰

در روند رشد فردی؛ درس گرفتن از اشتباهات گذشته یکی از موضوعات مهمی است که انسان را به قله‌ی سعادت نزدیک می‌کند. اما اگر اشتباهات در روابط بین فردی رخ دهند، می‌توانند به روابط‌ و در نتیجه به خود فرد صدمه بزند. تاثیر اشتباه و خطا در رابطه ممکن است برای زنان که در ارتباط‌های خود بُعد عاطفی پررنگ‌تری دارند، پررنگ‌تر باشد و ممکن است به همین دلیل دچار احساس سرخوردگی و شکست شوند. اما درس گرفتن از اشتباهات به چه معناست؟ آیا زنان تنها با شناخت اشتباهات خود، می‌توانند در ارتباط‌‌شان بهبود ایجاد کنند؟

 کتابی که پیشِ رو دارید جلد دوم کتاب «اشتباهات یک زن» است. نویسنده ی نکته بین کتاب که در جلد اول به اشتباهات رایج زنان در روابط پرداخته بود، این بار به زندگی افراد پس از شکست در روابط می پردازد.
سوسا با ریزبینی منحصر به فردی که دارد و با توجه به تجریبات شخصی اش ابتدا رفتارهای زنان را پس از جدایی واشکافی می کند و سپس با ساده ترین زبان ممکن از علل پنهان در ناهنجاری های رفتاری این زنان و راهکارهای کاربردی و مناسب ای مشکلات سخن می گوید.
شاید بتوان گفت مطالعه ی این کتاب صرف نظر از جنسیت و سن برای همه ی افرادی که به نوعی درگیر جدایی عاطفی بوده اند سودمند است، چون نویسنده بی پرده و به چند و چون احساساتی در افراد می پردازد که منشأ بسیاری از اشتباهات و تصمیمات غلط پس از جدایی هستند.
فروشگاه اینترنتی فا فایل

جزئیات کالا
اطلاعات بیشتر
نوع کالا
دسته بندی
موضوع اصلی
موضوع فرعی
نویسنده
مترجم
نشر
شابک
کتاب
کتاب عمومی
روانشناسی
ازدواج و زناشویی
ام .سوسا
نجمه سالاری ، سونیا سینگ
نشر مجید
9789644531453
نقد و بررسی تخصصی نقد و بررسی تخصصی
معرفی کتاب اشت 

معرفی کتاب اشتباهات یک زن:
کتاب اشتباهات یک زن (دو جلدی) اولین اثر ام. سوسا نویسندۀ کتاب‌‌های خودیاری است که با قلم تأثیربرانگیزش جهان‌بینی و تجربه‌های خودش از رابطه، شکست عشقی و راه‌های مقابله با آن را با خوانندگانش به اشتراک گذاشته است، کتابی که به باور او باعث می‌شود تا شاید زن‌ها ارزش از دست‌رفتۀ خویش را دوباره بازیابند. این کتاب معروف‌ترین کتاب ام سوسا دربارۀ روابط، اشتباهات افراد، شکست‌ها و سرخوردگی‌های پس از جدایی است.

چرا باید کتاب اشتباهات یک زن را بخوانیم؟
خواندن این کتاب در درجۀ اول به ما کمک می‌کند بدانیم در دلشکستگی‌ها و اشتباهات تنها نیستیم و زنان زیادی هستند که حتی رابطه‌های سخت‌تری را تجربه کرده‌اند. همچنین این اثر  کمک می‌کند تا تمرکزمان را روی جنبه‌های مثبت زندگی‌ بگذاریم و با رها کردن گذشته به خودمان بهای بیشتری بدهیم. کتاب اشتباهات یک زن به شما قدرت می‌دهد تا بتوانید کنترل بیشتری بر عواطف و احساسات خود داشته باشید. شاید این اثر در وهله‌ اول سبب شود خاطرات دردناک‌تان را دوباره به یاد آورید و حتی ممکن است به شما نشان دهد که پیش از این کجای راه را اشتباه رفته‌اید، اما درس مهم و ارزشمندی به شما می‌دهد و آن هم عشق به خویشتن است.

جملات درخشانی از کتاب اشتباهات یک زن:
بریده‌هایی از جلد اول کتاب اشتباهات یک زن: 
«با فکرکردن بیش‌ازحد به مسائل خیلی جزئی آن‌ها را پیچیده می‌کنیم، درحالی‌که حقیقت کاملاً واضح و مشخص در مقابل چشمان‌مان است. قانون شماره یک این است که هیچ‌وقت سعی نکنید او را در تنگنا قرار دهید، با این کار شکستن قلب خودتان را امضا می‌کنید. به من اعتماد کنید. من خودم با این مشکل چندین بار مواجه شده‌ام و یاد گرفته‌ام که مجبور کردن کسی برای این‌که شما را دوست بدارد، کار بسیار سختی است. مردی که بخواهد با شما ازدواج کند، در همان چند ماه اول آشنایی این موضوع را بی‌درنگ به شما نشان خواهد داد. هر چه بیش‌تر سعی کنید او را در رابطه‌ای که آمادگی آن را ندارد تحت‌فشار قرار دهید، احتمال بیش‌تری وجود دارد که او برعکس آن عمل کند. اگر آمادگی وارد شدن به رابطه‌ای را نداشته باشد، هر حرفی که بزنید و هر کاری که انجام دهید، تصمیم او را عوض نخواهد کرد. آیا مطالبی را که می‌خوانید، درست متوجه می‌شوید؟ خانم‌ها این نکته را در سر خود فرو کنید. اگر آن‌طور که انتظار دارید علاقه‌ی چندانی به شما نشان نمی‌دهد، بدانید عاشق شما نیست. شاید با خودتان فکر کنید چقدر جسورانه و بی‌رحمانه این کتاب را نوشته‌ام، اما فقط نخواستم که حقیقت را مخفی کنم.»

«صرف بهره‌برداری از تن‌تان باعث نمی‌شود که مردها شما را بیش‌تر بخواهند و یا این‌ که بخواهند آینده‌ای با شما بسازند، برعکس شاید آن‌‌ها فقط خواهان رابطه‌ای موقت باشند و بعد از آن ترک‌تان کنند. این دلیلی است که به ما نشان می‌دهد چرا اکثر زن‌ها تنها می‌مانند، یا فکر می‌کنند که هیچ مرد شایسته‌ای در دنیا وجود ندارد، ولی بااین‌‌حال باز هم متوجه نیستند که خودشان باعث شده‌اند تا در این شرایط قرار بگیرند، این خودشان هستند که اجازه می‌دهند با آنان همانند تکه‌ای گوشت رفتار شود. زمانی که خودتان کم‌ارزش‌بودن را می‌پذیرید و اجازه می‌دهید با شما طوری رفتار شود که انگار هیچ ارزشی ندارید، هر روز و هر زمان کم‌‌ارزش‌تر و کم‌ارزش‌تر خواهید شد. مثال‌های بیش‌تر و روشن‌تری از زن‌های مختلف هست که می‌توانستم برای‌تان بیان کنم، اما فکر می‌کنم تا این‌جا دیگر متوجه موضوع شده باشید. آیا فکر می‌کنید شامل این دسته از زن‌ها هستید؟ اگر چنین است، شما تنها نیستید. عزیزانم، در دنیا هزاران زن مانند شما وجود دارند.»

برید‌ه‌هایی از جلد دوم کتاب اشتباهات یک زن: 
«من هم چنین شرایطی داشته‌ام؛ اینکه هر بار به همان شخص اجازه دهم هر وقت که به من نیاز دارد به زندگی‌ام برگردد. این همان چیزی است که من سال‌ها با آن جنگیده‌ام. مدام امیدوارم بودم که یک روز، یک‌جوری نامزد سابقم به زندگی‌ام برگردد. امیدوار بودم و باور داشتم که او یک روز درِ خانه‌ام را می‌زند و به عشق ابدی‌اش نسبت به من اعتراف خواهد کرد... ولی مشخص است که چنین اتفاقی هیچ‌وقت نیفتاد. این اتفاق‌ در فیلم‌ها و سریال‌ها می‌افتد، ولی به‌ندرت در زندگی واقعی چنین چیزی رخ می‌دهد و من مجبور بودم با این موضوع زندگی کنم. سرانجام در زندگی‌تان به جایی می‌رسید که خودتان را سرزنش می‌کنید، آن هم به‌خاطر اینکه اجازه داده‌اید آن‌ها آن‌قدر راحت به زندگی‌تان برگردند. باید یاد بگیرید که برای همیشه از آن‌ها خداحافظی کنید، وگرنه مجبور می‌شوید بارهاوبارها در همان موقعیت زندگی کنید و قلبتان بارهاوبارها شکسته می‌شود. فراموش‌کردن کسی که آن‌قدر به او نزدیک و وابسته بوده‌اید اصلاً کار ساده‌ای نیست، ولی قطع‌کردن هر ارتباطی با او برای پیشرفتتان لازم است. شاید فکر کنید رهاکردن این امید فرصت‌های شما را برای رسیدن به عشق ابدی از بین می‌برد، ولی قضیه کاملاً برخلاف تصور شماست.»

«وقتی رابطه‌مان با شکست مواجه می‌شود احساسات و عواطف مختلفی را تجربه می‌کنیم و اغلب اشتباه کرده، این عواطف را آن‌قدر در اعماق وجودمان پنهان می‌کنیم که در نهایت از یاد می‌بریم که به آن‌ها اجازه‌ی فوران‌کردن بدهیم. آن‌ها ما را تحلیل می‌برند، زندگی‌مان را به کنترل خود در می‌آورند و رویمان تأثیر می‌گذارند؛ چون ما به خودمان اجازه نمی‌دهیم این احساسات را تمام‌وکمال لمس کنیم. قبل از اینکه بتوانید احساسی را رها کنید باید به خودتان اجازه بدهید تمام زوایای پنهان هر حسی را کشف و تجربه کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا احساستان را بیان کنید و همین‌طور افرادی را که هیچ نقشی در عصبانیت شما نداشته‌اند آزار ندهید. بیایید واقع‌بین باشیم، شما که نمی‌خواهید ناراحتی‌تان را بر سر افرادی که گناهی نداشته‌اند خالی کنید، مگرنه؟ درست است که مواجه‌شدن با احساستان سخت است و شما را اذیت می‌کند، ولی در نهایت به شما کمک می‌کند تا با واقعیت روبه‌رو شوید. این را به خاطر داشته باشید که عصبانیت بیشتر از آنکه به شخصی که باعث عصبانیت شما شده آسیب بزند به خودتان ضرر می‌رساند.»
در جلد اول کتاب اشتباهات یک زن چه می‌خوانیم؟
شاید شما هم از آن دسته زن‌‌هایی باشید که ارزش خود را پایین می‌آورند و یا ارزش خود را در این می‌بینید که مردی شما را بخواهد و دوست داشته باشد. شاید شما هم به بهانه‌های مختلف به مردان اجازه می‌دهید عزت‌نفس‌تان را خدشه‌دار کنند و هر طور که دوست دارند با شما رفتار کنند تا فقط در زندگی شما بمانند و در نتیجه شکست‌‌های عشقی زیادی را تجربه کرده باشید. اما ام سوسا روزی به این ‌نتیجه رسید که لیاقت آدمی بیش از این‌هاست، او توانست از شکست‌ها و بحران‌ها به مانیفستی برسد که در این کتاب آن را با میلیون‌ها خواننده در سراسر جهان به اشتراک گذاشت. گرچه تقریباً دو دهه طول کشید تا سوسا دریابد که عشق چه حسی دارد و دیگر اشتباهات گذشته‌اش را تکرار نکند و متوجه شود که مشکل اصلی خودش است؛ که بدون شک مهم‌ترین رابطه‌ای که دوباره باید می‌ساخت، ارتباط با خودش بود. بنابراین او ابتدا از خودش شروع کرد تا اشتباهاتش در رابطه را جبران کند و سپس جلد اول کتاب اشتباهات یک زن را نوشت تا به دیگر زنان نیز کمک کند اشتباهات خود را بشناسند و عزت‌نفس خود را دوباره بسازند.

در جلد دوم کتاب اشتباهات یک زن چه می‌خوانیم؟ 
در وصف عشق بسیار گفته‌اند و بسیار شنیده‌ایم و کتاب‌های بسیاری نیز دربارۀ آن نوشته‌اند اما آنچه کمتر از آن سخن‌ می‌گویند جدا شدن از عشق و دل کندن است؛ در واقع چیزی که کمتر به آن توجه می‌شود زندگی انسان‌ها بعد از شکست‌های عاطفی است. در حالی‌که عشق سازنده است، جدایی می‌تواند مخرب و نابودکننده باشد. تعداد کتاب‌هایی که افراد را به عشق‌ورزی دعوت می‌کنند بی‌شمار است؛ کتاب‌‌هایی که از احساسات لطیف دخترانه می‌گویند،  لجبازی‌های عاشقانه و سختی‌های رسیدن به عشق و بازی‌های سرنوشت را نویسندگان بسیاری شرح داده‌اند و به رشته تحریر درآورده‌اند. با این‌حال، کمتر کتابی دیده‌ایم که به درد فراق بپردازد. شاید علت این نپرداختن تلخی بیش از حد جدایی است. کمتر کسی از قلب‌های شکسته و روح شکننده می‌گوید و کمتر کسی می‌تواند از احساسات پنهان و گاه غیرمنطقی افرادی بگوید که از عشقشان جدا شده‌اند. اما سوسا در جلد دوم کتاب اشتباهات یک زن، با تبحر بسیار از گوشه‌وکنار تاریک ذهن پرده برمی‌دارد و دلایل دشواری‌های دوران پس از جدایی را برای مخاطب روشن می‌کند. او از علل روان‌شناختی ماندن در گذشته می‌گوید؛ از این  که چرا نمی‌توانیم خاطرات شیرین دوران عاشقی را فراموش کنیم. او  به شما اطمینان می‌دهد که می‌توانید این بحران روحی را با شناخت و آگاهی پشت سر بگذارید.

فهرست مطالب جلد اول کتاب اشتباهات یک زن
• ارزش‌های فردی شما
• درک‌‌کردن مردها
• تغییر دادن مردها
• احترام به حریم خصوصی فرد مقابل
• قدردان کارهایی که انجام می‌دهد باشید
• غر زدن شرایط را بهتر نمی‌کند
• خیلی سریع پیش رفتن (در ایجاد ارتباط)
• این فقط یک ارتباط نیست
• شما کامل‌کننده‌ی خودتان هستید
• بازگشت به رابطه‌ای که به شما آسیب زده است

مطالعه کتاب را به همه خصوصا جوان‌ترها توصیه می‌کنم. فرقی نمی‌کند مرد یا زن.
شاید در نگاه اول به نظر بیاید اشتباهات یک زن، برای خانم‌ها نگاشته شده ولی در ادامه متوجه می‌شویم که با بیوگرافی دقیقی که از دو دیدگاه مردانه و زنانه نسبت به مسائل مختلف در زندگی بیان شده به کار هر دو طرف می‌آید تا با آشنایی با خصوصیات رفتاری و تفکر طرف مقابل بتوانند از سوء برداشت و سوء تفاهم‌های احتمالی پیشگیری کنند.
مهم‌تر این‌که نویسنده تمام این مدت از تجربیات ملموس و زندگی شده خودش می‌نویسد و صرفا یک تحقیق آکادمی و از پشت میز‌تحریر نیست.
حتی از بازخوردی که در اثر کمبودها و کاستی‌های دوران کودکیش با مسائلش در جوانی و ادامه زندگی دارد می‌توان یاری گرفت برای توجه به نکات کلیدی تربیت کودک و نیز برای خودشناسی بهتر و تحلیل رفتار خودمان در اکنون و بزرگسالی.
حیف است که‌ زندگی ما با دسترسی به این‌همه اطلاعات وتجربیات افراد آگاه؛ با آزمایش و خطای فردی ادامه پیدا کند و روزهای قشنگ و خاطره‌ساز امروز به روزهای پر حسرت و ای‌کاش‌های فردا تبدیل بشود
از هر فرصتی برای افزایش آگاهی کمک بگیریم و حتی اگر نیک بنگریم برآیند هزینه کردن مبالغی در امروز برای افزایش آگاهی؛ موجب کسب آرامش روانی وطبعاً جسمی در آینده و احساس رضایت از زندگی می‌شود و صد البته که وجود کتابهای صوتی با اجراهای خوب جای هیچ بهانه‌ای برای کمبود وقت باقی نمی‌گذارد و می‌توان مانند یک گنجینه گرانبها در اوقاتی که در مسیر هستیم یا مشغول به انجام کارهای عملی روزمره و نیاز به تمرکز نداریم از آن استفاده کنیم
ممنون از کتابراه برای انتخاب‌های دقیق و مفید برای ارائه🙏🙏🙏🙏🙏⚘⚘⚘
پاسخ

MoonRiver
۱۴۰۱/۱۰/۱۹
20
اگر می‌توانید عاشق شوید، ابتدا عاشق خودتان شوید.
تا اولین مدرک تحصیلی رسمی خودمون رو بگیریم، حداقل ۱۱، ۱۲ سال مدرسه رفتیم، سرکلاس حاضر شدیم، درس خوندیم، امتحان دادیم اما طی این سال‌ها کسی به همون یاد نداد چطور خودمون رو دوست داشته باشیم، چطور مواظب خودمون باشیم، در یه کلمه چطور بهترین دوست خودمون باشیم. وقتی من خودم رو دوست نداشته باشم، قادر به دوست داشتن کس دیگه‌ای نخواهم بود، برای جامعه، خانواده و حتی خودم سودمند نیستم، زندگی میکنم اما کج و معوج، تصمیم میگیریم اما بدون فکر، کار میکنم اما بدون اشتیاق، چون خودم رو دوست ندارم، دنبال حس دوست داشته شدن بیرون از خودم میگردم، وارد هر رابطه‌ی دم‌دستی میشم، خواسته‌هام، نیازهام و خودم رو فدا میکنم تا اون حس رو از دست ندم اما یه لحظه مکث کنم و خودم رو ببینم، متوجه میشم که از اول هم حسی دریافت نکرده بودم که بخوام از دست‌ش بدم، این سیکل تا اونجایی ادامه پیدا میکنه که خودم رو بغل کنم، بهش احترام بذارم، براش وقت بذارم، به حرف‌هاش گوش بدم و بی قید و شرط دوست‌ش داشته باشم
پاسخ

آیلین کاظمی
۱۴۰۱/۱۰/۲۵
11
این کتاب نه تنها برای زنان بلکه برای تمامی انسانها و نوشته شده.
شاید بخاطر اسم کتاب آقایان سمت این کتاب نیان ولی این کتاب مختص زنان نیست و برای مردها هم بسیار مفیده.
همه ما کم و بیش در روابط عاطفی مون دچار مشکلاتی شدیم و گاها بخاطر آموزه‌ها و طرز فکرهای قدیمی مادرانمون و خانواده‌های سنتی ازخودگذشتگی رو در روابطمون ملاک قرار دادیم و این ازخودگذشتگی که مادرانمون انجام میدادن در ناخوداگاه ماهم جای گرفته و خیلی از ماها چه زن و چه مرد گاها مورد سواستفاده طرف مقابلمون در رابطه قرار گرفتیم. با خوندن این کتاب متوجه میشین و یاد میگیرین که برای داشتن یک رابطه‌ی خوب خودتون رو قربانی نکنین.
توصیه‌ام به دوستان کتابخون حتی آقایان اینه که حتما این کتاب رو بخونن و والدین به فرزندانشون هم پسر و هم دختر به عنوان هدیه تولد ۱۲سالگیشون براشون تهیه کنن.
یکی از کتابهای مفید برای تدریس در مدارس دانش آموزان نوجوان و حتی دانشگاه هست.
حتی معلمین پرورشی میتونن در تایم کلاس چنین کتابی رو با دانش آموزا بخونن و بررسی کنن.
پاسخ

r. Karimiyan
۱۴۰۰/۸/۲۲
70
کتاب خوبیه مطالبی که عنوان میشه شاید برای بعضیا پیش پا افتاده و ساده بنظر بیاد ولی هیچ انسانی خالی از اشتباه نیست و در هر سنی و هر شرایطی ممکن است رفتاری انجام دهیم که بعدا اون کار بنظرمون اشتباه بیاد در اصل مفهوم تکامل هم همین است هیچ کس در لحظه تولد کامل و بی عیب و نقص نیست و این روند تکامل به صورت مستمر در تمام طول عمر انسان شکل میگیرد، بنظر من پذیرش اشتباهات یک گام مهم در بهبود وضع روحی و جسمی و زندگی هر فردی است چرا که هر کسی به عنوان یک انسان ممکن است بارها و بارها مرتکب اشتباه شود.
پاسخ

نرجس ر
۱۴۰۱/۱۱/۳۰
10
من توصیه نمیکنم به کسی که وقتشو بذاره این کتابو گوش کنه چون به شخصه چیز جدیدی یاد نگرفتم
اینکه باید خودتو دوس داشته باشی و این چیزا رو همه میدونن
نویسنده هم قبل تجربیات شکست عاطفیش اینو میدونسته حتما. این یه چیز واضح منطقیه
ولی اون تجربیات باعث شده خودآگاه دوباره اینا رو بفهمه
چیزایی که نویسنده میگفت راه حل روانشناسی نبود، فقط چیزایی که از تجربیاتش فهمیده بود
که درسته ولی نویسنده چیز جدیدی برای گفتن نداشت. همشو خودمون میدونیم
که خودتو دوست داشته باش خودتو فدا نکن تو رابطه برنگرد به رابطه اشتباه و...
پاسخ

Zynb Krmi
۱۴۰۰/۱۱/۱۹
40
این کتاب بسیار فوق العادس و مارو با باورهای غلطی که داریم بعد از شکست و پایان روابط اشنا میکنه.
این کتاب اموزش میده که اگر در روابط شکست خوردید و رابطتون پایان پیدا کرده بجای طرز فکرای غلط از این اتفاقات درس بگیریم و پافشاری و التماس نکنیم برای برگشتن به روابط.
در این کتاب کاملا خطاهای شناختیمون شفاف سازی میشه.
بنظرم اگه در رابطه هاتون شکست داشتید و هر لحظه فکر میکنید به روابط حتما این کتاب رو مطالعه کنید. 🌱🌱🌱
ممنون از کتابره❤️❤️❤️
پاسخ

مائده مختاری
۱۴۰۱/۷/۲
00
همین طور که اول کتاب میگه این کتاب نه میخواد با زن‌ها بجنگه نه مرد‌ها فقط شناخت بهتری از رابطه و افکار زن‌ها و مردارو نشون میده و نویسنده از تجربیات خودش استفاده میکنه برای بیان و این یک حس (من تنها نیستم) رو بهت میده و درک میکنی که خیلیا مثل تو هستن و دنیا به پایان نرسیده و باید به درونت سفر کنی تا از اونجا مشکلاتو برسی کنی اون موقع میفهمی که مسائل بیرون خودشون حل میشن چون حالا دیگه ارزش خودت رو درک کردی و شناخت بیشتری هم رو خودت و رابطه داری
پاسخ

نسترن
۱۴۰۰/۹/۴
11
کتاب رو میشه از دو دیدگاه بررسی کرد: اول اینکه خواندن این کتاب برای روابط مذکر و مونث نکات کاربردی دارد. به خصوص برای دخترانی که تازه به سن بلوغ رسیدند و نیاز به افزایش آگاهی دارند. دوم خواندن این کتاب و نکاتش میتونه به روابط مختلف از جمله روابط با دوستان و اقوام کمک کنه و از همه مهمتر به رابطه خودتون با خودتون کمک میکنه. اگر با دید باز به مطالب کتاب توجه بشه متوجه میشیم که نکاتش به درد ابعاد مختلف زندگی میخوره نه فقط رابطه مذکر و مونث.
پاسخششش

• تخریب (شروعی دوباره)
• رها کنید تا بتوانید نفسی بکشید
اگر از خواندن کتاب اشتباهات یک زن لذت بردید، از مطالعۀ کتاب‌های زیر نیز لذت خواهید برد:
• اشتباهات یک مرد اثر دیگری از ام سوسا است. او در این کتاب به مردها و نقش‌شان در ازدواج و روابط پرداخته است. نقشی که در صورت درک نشدن می‌تواند حس خوشبختی، خوشحالی و حتی هویت را در ازدواج از بین ببرد و عامل خیانت، جدایی و تجربیات دردناک طی زندگی مشترک شود. ام سوسا سعی دارد در این کتاب هم به مردها کمک کند متوجۀ اشتباهاتشان بشوند و هم به زن‌ها کمک کند مردها را بهتر بشناسند.

• رها کردن آسان نیست اثر دیگری از ام سوسا نویسندۀ کتاب‌های خودیاری است. او در این کتاب به علل روان‌شناختی رها نکردن گذشته و گیرکردن در خاطرات خوب و بد پرداخته است. او با بازگو کردن مشکل و ارائۀ راه‌حل به شما کمک می‌کند تا مسیر درستی را در زندگی عاطفی در پیش بگیرید.
دربارۀ ام سوسا‌: نویسندۀ کتاب اشتباهات یک زن
ام. سوسا نویسندۀ پرفروش کتاب‌های خودیاری است. او سابقاً به عنوان طراح گرافیک و وب کار می‌کرد، اما در مرحله‌ای از زندگی مشتاق نوشتن شد و کارش را رها کرد. در سال 2016 او شروع به ارسال پیام‌های جذاب در صفحه رسانه‌های اجتماعی خود کرد و طرفداران بسیاری نیز پیدا کرد. او تاکنون ده کتاب در زمینۀ روابط عاطفی منتشر کرده است. او در کتاب‌هایش از تجارب گذشته و اشتباهاتش می‌‌گوید و به خواننده نشان می‌دهد چطور به سختی‌های زندگی غلبه کرده است و داستان زندگی‌اش را با دیگران نیز به اشتراک می‌گذارد تا به آن‌ها کمک کند تا در مسیر بهبود روابط عاطفی قدم بردارند.

نمایش کامل نقد و بررسی تخصصی 

 

https://fa-file.ir/product/354/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%DB%B8-%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%87-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%86--%28pdf%29

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی